Stravovanie po tretíkrát

va, 22 Sep 2015 - upravené 30 Nov, 2016

Tak teda v piatok 18. septembra sme sa už po tretíkrát stretli pri téme stravovania a to s podtémou “zdravé raňajky”.

Aj priaznivci tradičného stravovania sa už často zhodujú v tom, že práve na raňajky je dobré konzumovať ovocie či šťavy z ovocia alebo zeleniny.A že to nemusí byť jednotvárne, o tom bola naša beseda. Pripravili sme si raňajkovú misku z kúskov obľúbeného ovocia, na to prišla naklíčená pohánka, oriešky a zaliali sme to s makovým mliekom, v ktorom boli rozmixované banány. Pokojne to môže byť aj jednoduchšie ale ani toto “nemalo chybu”:-)

Nuž buď sa necháme inšpirovať alebo si pripravíme raňajky podľa vlastného vedomia a svedomia ale nezabudnime, čo je ráno najdôležitejšie – poďakovať za prebudenie a radostne vykročiť do nového dňa, ktorý pre nás bude (rovnako ako raňajky) taký, pre aký sa rozhodneme.

Pridať komentár

*