Beseda na tému stravovania

va, 9 Júl 2015 - upravené 22 Júl, 2015

V piatok 12.júna sa teda uskutočnilo prvé zo série stretnutí na tému stravovania.

Bolo to úvodné rozprávanie ku skutočne obsiahlej téme a snažili sme sa v nej zorientovať. Uvedomiť si ako sa stravujeme – teda, či sa „vedome“ stravujeme alebo či sme nevedome unášaní vo víre zvykov, návykov a žiaľ aj závislostí, o ktorých už tušíme, že  pre nás  nie sú dobré. Avšak ako  „zjednať nápravu“ a to skôr ako si ju  naše telo vynúti prostredníctvom choroby?Nuž hlavne pokojne, s láskou a s radosťou, že sme uvedomením si situácie urobili prvý krok.

Okolo tohto sa viedla živá diskusia a najhlavnejšie body sme si heslovite spísali na tabuľu, ktorá vyzerala takto:

  • proti čomu bojujem, to pretrváva
  • Vedome jesť
  • Cieľ
  • Poznanie

Debatovali sme zanietene ale keď čas pokročil, bolo sa treba presunúť do kuchynky, kde sme si pripravili  „smoothie“ a tí, ktorí sme to ochutnali prvýkrát sme museli uznať, že je to  dobré, rýchle, sýte a má to niečo do seba:-)

Tešíme sa na pokračovanie .

Pridať komentár

*