Adventná slávnosť

Igor, 17 Dec 2013 - upravené 11 Mar, 2016

V nedeľu 8.decembra sme sa stretli pri adventnej špirále, aby sme si aj týmto spôsobom uctili čas, v ktorom sa každoročne pripravujeme na príchod Božej Lásky na Zem. Vyjadrené slovami pani Magdy:
Advent – predvianočný čas očakávania, stíšenia, nazeranie do svojho vnútra, tiché pohladenie duše.Celý Vesmír, naša galaxia,  duchovný vývoj človeka  sa vinie v nádhernej žiarivej špirále. Vo fyzickom svete si ju môžeme vlastnoručne urobiť a vyskúšať si cestu do stredu špirály ku svetlu. Porozjímať na našej cestičke a zažiť si  byť sám so sebou s upretým zrakom na svoje vyššie Ja.  Rozžať nanovo svoje svetielko a výjsť  s ním do sveta. Pokúsme sa Svietiť a šíriť  svetlo,  okolo seba v našich rodinách, na pracovisku, do sveta.Uvedomiť si svoju bytosť, uvedomiť si Ja som…

Pridať komentár

*