Seminár Tajomstvo sily našich myšlienok – “Návod na šťastný život” vedený pánom Marschnerom

Igor, 4 Dec 2012 - upravené 8 Dec, 2012

V sobotu 29.septembra sa v priestoroch Synergy v Košiciach uskutočnil seminár na tému nám veľmi blízku, keďže snaha o zmenu nášho myslenia je to, pri čom sa pravidelne v našom kruhu stretávame. Ďakujeme pani Vierke, ktorá sa spolupodieľala na organizácii tohoto veľmi pekného podujatia.
Pán Marschner nám porozprával o svojich prežitiach pri usilovaní o pozitívne myslenie a priblížil nám zo svojho pohľadu miesto a úlohy človeka vo svete. Naša vďaka za to, že tu môžeme byť a vyvíjať sa, prejavuje sa predovšetkým tým, že nás život baví. Baví nás stretávať sa s ľuďmi, pracovať, ale aj  upratovať a vykonávať bežné rutinné úkony. Ak v tom všetkom dokážeme nájsť radosť, poznávame stvoriteľa v jeho diele a prirodzene ho tak velebíme. Pán Marschner poukázal na najdôležitejšie oblasti, kam môžme smerovať svoju lásku, aby sa náš život vyvíjal harmonicky.
Podstatné je však prežívanie prítomného okamihu, pretože iba v ňom môžeme túto lásku naozaj dávať.

Pridať komentár

*